O firmie


Nasza decyzja, by zająć się dystrybucją zabawek oraz sprzętu do terapii SI nie była przypadkowa. Sami jesteśmy rodzicami wspaniałego synka i dobrze pamiętamy, jak trudno było znaleźć interesujące nas pomoce… Zasięgaliśmy opinii z wielu źródeł: specjalistycznych poradni i gabinetów, terapeutów, lekarzy i diagnostów pracujących na co dzień z dziećmi. Szukaliśmy, chodziliśmy i pytaliśmy… potem szukaliśmy w sieci poleconych artykułów, gdzie niejednokrotnie cena wysyłki z zagranicy przekraczała wartość samego sprzętu. To była długa i mozolna praca – ale efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dzisiaj chcielibyśmy, by Państwu było łatwiej – dlatego oddajemy do Waszej dyspozycji ofertę ZABAWKISMART.PL – jedno miejsce z całą ofertą potrzebną do stymulacji polisensorycznej i terapii SI.

Myśl przewodnia

„Wystarczy, że dana jest nam szansa, byśmy mogli stać się tymi, kim chcemy” (Jose Ortega y Gasset)

Wszystkie dzieci zasługują na taką szansę, aby mogły spełniać swoje marzenia. Dzięki odpowiednim sprzętom, zabawkom stymulującym prawidłowy rozwój, pomagamy swoim Pociechom, by mogły stać się, kim chcą.

Zabawki sensoryczne

Od dawna wiadomo, że do pełnego rozwoju mózg dziecka potrzebuje bodźców odbieranych przez wszystkie siedem zmysłów. Karierę robią zabawki polisensoryczne dla niemowląt i małych dzieci. Jednak starsze dzieciaki również potrzebują stymulacji wielozmysłowej – dzięki niej pełniej wykorzystują swój potencjał poznawczy, zabezpieczają niezbywalną dla mózgu potrzebę eksploracji w sposób bezpieczny i kontrolowalny przez opiekuna. Nasze zabawki posiadają niezbędne atesty i pozwolenia, są wykonane z materiałów łatwych do utrzymania w czystości, a ich atrakcyjna forma zachęca dzieci do twórczej aktywności.

Zabawki edukacyjne

Dzieci uczą się poprzez zabawę. Jako rodzice chcemy mieć pewność, że otoczenie naszej pociechy dostarcza bodźców do pełnego rozwoju. Jak jednak zdecydować, które zabawki są najwłaściwsze pośród szerokiej oferty na rynku? W jaki sposób pomóc dziecku w nabywaniu nowych wiadomości i umiejętności? Jak w końcu dokonać zakupu tak, by zadowolić dziecko i nie zrujnować portfela? Nasza oferta zabawek edukacyjnych to połączenie aspektu edukacyjnego z atrakcyjną ceną, zorientowana na rozwijanie wielu obszarów; m.in. dużej i małej motoryki, koordynacji wzrokowo – słuchowo – ruchowej, spostrzegania, naśladowania i koncentracji uwagi. A dodatkowo tak wspaniale pasują do dziecięcych rączek!

Sprzęt do terapii SI

Terapia SI to świetna zabawa dla dzieci i poważne wyzwanie dla specjalistów ją prowadzących. Zwracamy baczną uwagę na bezpieczeństwo, łatwość czyszczenia i konserwacji sprzętu oraz komfort pracy z nim. Wiemy, że zbyt duża waga sprzętu spowoduje ból pleców przy kolejnej zmianie podwiesi a zbyt kolorowe i pstrokate obicia rozproszą dziecko z trudnościami w skupieniu uwagi…
Cały sprzęt do terapii SI jest produkowany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych a konstrukcje stalowe podwiesi poddawane są rygorystycznym badaniom (szczególnie połączeń skręcanych i spawanych).
Każdy element oferty może być dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb… zaufanie terapeutów jest dla nas bezcenne.

Kącik fana Tomka

Dla młodych wielbicieli zabaw tematycznych z bajki „Tomek i przyjaciele”.
Znajdziecie tu Państwo szeroką ofertę zabawek i artykułów szkolnych powiązanych z ulubionymi bohaterami dziecka. Czasami nawet bańki mydlane pomogą polubić ćwiczenia logopedyczne, a pościel z Tomkiem i jego przyjaciółmi ułatwi samodzielne zasypianie… W proponowanej ofercie znajduje się wiele zabawek nowych i używanych, których często brakuje na polskim rynku. Często są to tak zwane „unikaty”. Sami mamy w domu fana bajki „Tomek i przyjaciele” dzięki czemu przebyliśmy także długą drogę aby stworzyć całą kolekcję zabawek dla naszego bardzo wymagającego wielbiciela „unikatów”. Dzisiaj chcielibyśmy ułatwić zadanie rodzicom poszukującym okazów lokomotyw, wagoników, zestawów torów oraz innych akcesoriów dla swoich pociech. Czekamy także na Państwa sugestie, opinie które zabawki są trudne w zakupie ze względu na swoją niedostępność. Postaramy się sprostać wyzwaniom i stale poszerzać naszą ofertę.

Gadżety

Śliczne białe ręczniki, poszewki na poduszki, worki na stroje gimnastyczne i nie tylko… Jak wszystkie te akcesoria potrzebne naszym pociechom do żłobka, przedszkola czy szkoły, trwale i estetycznie podpisać?

Tutaj proponujemy Państwu imienne hafty. Treść haftu może być dowolna, według zamówienia!

Podpisane akcesoria sprawdzą się także jako świetne gadżety dla celów domowych. Z pewnością spełnią również oczekiwania jako prezenty. Może nawet zaskoczą wybraną przez siebie treścią…