Sprzęt do integracji sensorycznej

W naszym sklepie internetowym odnajdziecie Państwo kompleksową ofertę sprzętu do integracji sensorycznej. Sama terapia SI jest zarówno ciekawa, jak i pożyteczna dla dziecka. Ważne więc, aby zadbać o odpowiednie akcesoria do terapii SI podczas pracy z dziećmi.

Zadbaliśmy o to, aby dostępny u nas sprzęt do terapii SI spełniał wszelkie normy –był wygodny, łatwy w użyciu i bezpieczny dla użytkującego. Nie będzie powodował żadnego bólu, ani nie rozproszy uwagi maluchów.

Każdy ze sprzętów do integracji sensorycznej z naszego sklepu internetowego, zanim trafił do naszej oferty, poddany był rygorystycznym testom i badaniom. Do każdej z konstrukcji, które u nas Państwo zakupicie, dołączymy odpowiednie dokumenty, które potwierdzą posiadane certyfikaty oraz spełniane przez urządzenia normy. Ponadto na bezpieczeństwo i pewność naszej oferty wpływa fakt, że nasze akcesoria do terapii SI są polskimi, produkowanymi w naszym kraju wyrobami.

Staramy się, aby oferta sprzętu do terapii sensorycznej naszego sklepu internetowego była maksymalnie dopasowana zarówno do potrzeb terapeutów i ośrodków terapeutycznych, jak i dobra samych podopiecznych. Jeśli czegoś nie możecie u nas znaleźć lub oczekujecie, aby dany produkt był indywidualnie dopasowany, to prosimy o kontakt – postaramy się pomóc.