Huśtawki terapeutyczne

Huśtawki to, wbrew pozorom, nie tylko sprzęt do dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Choć nawet zwykła huśtawka ma oczywiście pozytywny wpływ na rozwój dziecka i jest dobrym sposobem na aktywną zabawę, to należy pamiętać również o tym, że istnieją też specjalne huśtawki terapeutyczne. Wykorzystuje się je przede wszystkim podczas terapii SI i są one ważnym elementem rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Znajdziecie je Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego – polecamy serdecznie.

Huśtawki terapeutyczne dostępne są w różnych kształtach oraz wariantach, ponieważ każda z nich oddziałuje na użytkownika w inny sposób. Istnieją huśtawki opony, hamaki, platformy oraz wiele innych. Stosuje się je w pracy z dziećmi z problemami z integracją czynności zmysłowych. Pozwalają koordynować wzrok, ruchy, a także równowagę dziecka.

Ze względu na to, że huśtawki terapeutyczne są w większości sprzętem podwieszanym, niezwykle ważna jest w tym przypadku jakość takich produktów. Od ich wykonania zależy bowiem zdrowie oraz życie małych pacjentów. Oferowane przez nas sprzęty są poddawane specjalistycznym badaniom oraz spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa. Naszą ofertę przygotowujemy z dbałością o zdrowie Państwa dzieci, dlatego nie musicie obawiać się o to, decydując się na zakup huśtawek terapeutycznych z naszego sklepu internetowego.

Wyświetlanie 1–48 z 81 wyników