Łóżka wodne

Sklep internetowy ZABAWKISMART.PL przygotował dla Państwa ofertę wygodnych i korzystnych dla zdrowia użytkującego łóżek wodnych, które można użyć nie tylko jako łóżka domowego użytku, lecz też w terapii osób z zaburzeniami sensorycznymi.

Osobom bez schorzeń związanych z odczuwaniem własnego ciała materac wypełniony odpowiednio podgrzaną wodą pozwoli zaznać kojącego snu, a także będzie miał zbawienny wpływ na kondycję całego organizmu. Łóżka wodne polecane są też przy wielu schorzeniach serca lub kręgosłupa.

Tym, co interesuje nas w tym miejscu przede wszystkim, jest jednak to, że stosuje się je w Salach Doświadczania Świata. Pacjent uczy się tego, jak odczuwać swoje ciało, a także ćwiczy swoją równowagę. Oprócz wszystkich elementów dotykowych oraz świetlnych w tego rodzaju salach, w terapii pomóc może, wydawałoby się, że zwykły przedmiot, jakim jest łóżko.

Polecamy więc serdecznie łóżka wodne z naszego sklepu internetowego każdemu, obojętnie, czy to ze względów zdrowotnych, czy też wygody.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13