Gotowe zestawy świąteczne

Wkrótce dzieci odwiedzi Święty Mikołaj, a przedszkola już planują jakie prezenty otrzymają dzieci…

Na tę okazję przygotowaliśmy genialne Kuferki Świąteczne. Pełne gier, edukacyjnych książeczek i aktywizujących kolorowanek. I co najlepsze- kuferkiem też można się bawić! Ma otwierane drzwi i okna – czy będzie domem dla lalek czy garażem na samochody to już zależy tylko od wyobraźni dziecka.
W tym roku kuferek wzorowaliśmy na pracowni Świętego Mikołaja, w której pracowite Elfy przygotowują ciasteczka i zabawki i pakują je do worków. Na dnie kuferka są zagadkowe pytania, aby dzieci i rodzice mogli razem spędzić czas poszukując odpowiedzi. Kuferkiem zainteresują się zarówno dziewczęta jak i chłopcy.

Kuferki rozwiążą problem Państwa placówki, a Państwo lub opiekunowie przestaną zastanawiać się nad prezentami dla podopiecznych, szukać najlepszych ofert, przechowywać setek zakupionych podarków w tajemnicy przed podopiecznymi ani komponować kolejnych dziesiątek paczek. Paczkami od początku do końca zajmie się profesjonalny Święty Mikołaj!

Gdy chcą Państwo:
– gotowe edukacyjne zestawy zamiast niezdrowych słodyczy,
– mieć dostawę na dowolny, wybrany przez Państwa dzień,
– paczki dopasowane do potrzeb wiekowych dzieci,
– mieć z głowy dziesiątki godzin wyszukiwania dostawców czy produktów
to idealnym wyborem są nasze paczki mikołajkowe!

Wszystkie rzeczy wchodzące w ich skład to gry, zabawki oraz materiały edukacyjne polskiej produkcji i dopasowane do wieku czy możliwości dziecka. Każda paczka zawiera kuferek oraz gry, zabawki, książeczki. Bez żadnych słodyczy.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt. Zamówienia są przyjmowane do końca listopada 2020.

Zapraszamy do składania zamówień!