Gotowe zestawy świąteczne

Wkrótce dzieci odwiedzi Święty Mikołaj, a przedszkola już planują jakie prezenty otrzymają dzieci…

Na tę okazję przygotowaliśmy genialne Kuferki Świąteczne pod tytułem Stacja Świętego Mikołaja.  Kuferki świąteczne są pełne gier, puzzli, klocków, ciastolin, świątecznych książeczek, aktywizujących łamigłówek i wielu innych, inspirujących i kreatywnych produktów. I co najlepsze- kuferkiem też można się bawić! Ma otwierane drzwi i okna – czy będzie domem dla lalek czy garażem na samochody to już zależy tylko od wyobraźni dziecka.

Kuferkiem zainteresują się zarówno dziewczęta jak i chłopcy.

Kuferki rozwiążą problem Państwa placówki, a Państwo lub opiekunowie przestaną zastanawiać się nad prezentami dla podopiecznych, szukać najlepszych ofert, przechowywać setek zakupionych podarków w tajemnicy przed podopiecznymi ani komponować kolejnych dziesiątek paczek. Paczkami od początku do końca zajmie się profesjonalny Święty Mikołaj!

Gdy chcą Państwo:
– gotowe edukacyjne zestawy zamiast niezdrowych słodyczy,
– mieć dostawę na dowolny, wybrany przez Państwa dzień,
– paczki dopasowane do potrzeb wiekowych dzieci,
– mieć z głowy dziesiątki godzin wyszukiwania dostawców czy produktów
to idealnym wyborem są nasze paczki mikołajkowe!

Wszystkie rzeczy wchodzące w ich skład to gry, zabawki oraz materiały edukacyjne polskiej produkcji i dopasowane do wieku czy możliwości dziecka. Każda paczka zawiera kuferek oraz gry, zabawki, książeczki. Bez żadnych słodyczy.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt. Zamówienia są przyjmowane do końca listopada 2021.

Zapraszamy do składania zamówień!