Gotowe zestawy świąteczne- 2021 rok

Szanowni Państwo!

W związku z licznymi zapytaniami od Państwa o dostępność Paczek Mikołajkowych, z przyjemnością informujemy, że aktualna oferta zestawów w kuferkach na 2021 rok jest już dostępna w naszym sklepie.

Gotowe zestawy świąteczne to doskonały pomysł na prezent – zarówno dla małego, jak i nieco większego dziecka. Paczka Mikołajowa zapewnia świetną zabawę – przez cały rok! Pomaga również pobudzić wyobraźnię, rozwija kreatywność, uczy logicznego myślenia. Wszystko to za sprawą zawartości Paczki – i jej opakowania, bowiem Kuferki na 2021 rok to nie tylko ciekawe wnętrze (elementy zestawu), ale także fantastyczne możliwości, jakie daje sam kuferek!

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, przygotowaliśmy niezwykłe gotowe zestawy kuferków świątecznych – Kuferki Stacja Świętego Mikołaja. Książeczki, gry i materiały edukacyjno-zabawowe, podzielone zostały według kryteriów tak, by zamawiający z łatwością dobrał prezent dla wieku dziecka i jego możliwości poznawczych. Przygotowaliśmy propozycje dla pociech w wieku 1-2 lata, 3+, 4+, 5+, 6+, 7-12 lat. Gry, zabawy i książeczki skutecznie wspierają poznawanie świata przez zabawę na każdym etapie życia dziecka, aż po osiągnięcie wieku dojrzewania. Wśród naszej oferty znajdą Państwo także zestawy specjalne, uwzględniające prezenty dedykowane dziewczynkom lub chłopcom.

Zestawy świąteczne – Paczka Mikołajowa 2021 – składają się m. in. z gier edukacyjnych, puzzli, klocków, książeczek o tematyce świątecznej i poza świątecznej, łamigłówek i krzyżówek, propozycji rozwijających zdolności motoryczne. Każdy zestaw opakowany jest w piękną, kolorową, starannie wykonaną stację Świętego Mikołaja, która przy odrobinie wyobraźni stanie się chętnie wykorzystywanym elementem zabaw mikołajkowych, świątecznych – i nie tylko! Paczki zróżnicowane są cenowo, każdy z Państwa z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – i obdarowywanego dziecka.

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na prezent dla dziecka, lub nie chcą obdarowywać go kolejną zabawką, którą odrzuci w kąt po kilku godzinach – sprawdźcie ofertę naszego sklepu internetowego i przygotowane gotowe zestawy mikołajkowe w wyjątkowej Stacji Św. Mikołaja. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej oferty i współpracy!